biznes

Satysfakcja klienta i badania marketingowe

2018-06-10 | Łukasz Bereziński

frazy kluczowe: biznes, ekonomia, finanse, pieniądz, przedsiębiorstwa

(...) Jak sobie radzić w dzisiejszych czasach, aby zaspokoić potrzebę klienta? Na to pytanie chciałby znać odpowiedź każdy przedsiębiorca, ale niestety nie ma tak naprawdę jednoznacznej odpowiedzi. Dlatego właściciele firm przed wprowadzeniem nowego produktu na rynek czy przed podjęciem nowej inwestycji przeprowadzają różnego rodzaju badania marketingowe, dzięki którym (...)

Uszkodzenie uszczelnień przyczyną awarii

2018-02-23 | Michał Anioł

frazy kluczowe: biznes, ekonomia, finanse, pieniądz, przedsiębiorstwa

(...) O maszyny i urządzenia trzeba dbać, od tego bowiem zależy ich prawidłowa praca oraz dłuższa żywotność. Nie musimy jednak być specjalistą w tej dziedzinie, wystarczy, że zatrudnimy fachowca, który będzie za nas doglądał pracujących maszyn i na bieżąco je naprawiał. Filtry oddechowe zwiększające wydajność (...)

Jak oszczędzić na materiałach eksploatacyjnych do

2018-01-25 | Michał Anioł

frazy kluczowe: biznes, ekonomia, finanse, pieniądz, przedsiębiorstwa

(...) Kiedy komputery wchodziły do powszechnego użytku, popularne było twierdzenie, że prędzej czy później dokumentacja elektroniczna wyprze tradycyjny papier. Póki co jednak okazuje się, że nic takiego nie ma miejsca. Statystyki pokazują, że z każdym kolejnym rokiem zużywamy coraz więcej papieru. Dlaczego tak się dzieje?Między innymi (...)

Czym są badania fokusowe?

2018-01-19 | Kamila Chojke

frazy kluczowe: biznes, ekonomia, finanse, pieniądz, przedsiębiorstwa

(...) Wszystkie przedsiębiorstwa, aby mogły się rozwijąć potrzebują jasnych danych. Pomimo tego, że wiele z nich może dostarczyć wewnętrzne badanie firmy, trzeba również dobrze zbadać profil klienta oraz ich potrzeby. Z pomocą przychodzą agencje badawcze, które zajmują się przygotowaniem projektu badawczego, którego celem jest dotarcie i zrozumienie potencjalnych grup odbiorców (...)

Potrzeba audytu w firmie

2018-01-16 | Łukasz Bereziński

frazy kluczowe: biznes, produkcja, rolnictwo

(...) Jak można zauważyć, w przedsiębiorstwach przeprowadza się różne czynności, dzięki którym możliwe będą różne oszczędności. W dodatku takie działania dokonuje się w wielu różnych sektorach w firmie, a niektóre z nich są podyktowane specjalną ustawą. Tak jest na przykład w przypadku audytu energetycznego, który musi być okresowo przeprowadzany w większych przedsiębiorstwach. Decydując się na audyt energetyczny przedsiębiorstw, można uzyskać informację o tym, jakie są możliwości związane z oszczędzaniem energii. Warto więc dbać o to, by regularnie przeprowadzać tego typu kontrolę, ponieważ w ten sposób będzie można lepiej (...)

Przy wyborze ubezpieczenia warto pytać o gwarancje

2018-01-03 | Michał Anioł

frazy kluczowe: biznes, pieniądz, przedsiębiorstwa

(...) Gwarancje ubezpieczeniowe są niezwykle popularne, ponieważ są w stanie zabezpieczyć interesy wierzyciela w przypadku, gdy dłużnik będzie się ociągał ze spłatą zobowiązania. Nie da się ukryć, że takie rozwiązanie jest niezwykle korzystne dla każdego, kto nie może sobie pozwolić na jakąkolwiek zwłokę w otrzymaniu należności. Warto mieć na uwadze, że konieczne jest dokonanie czynności prawnej między dłużnikiem, a zakładem ubezpieczeniowym. Jest to tak zwana gwarancja ubezpieczeniowa. Zakład ubezpieczeń jest w pełni odpowiedzialny za to, że dłużnik nie uiści na czas zaciągniętego zobowiązania. Warto pamiętać, że przy wyborze ubezpieczenia warto pytać o gwarancje. Zakłady ubezpieczeniowe w (...)

Oświetlenie w przemyśle

2017-12-27 | Michał Anioł

frazy kluczowe: biznes, ekonomia, finanse, pieniądz, przedsiębiorstwa

(...) Może nam się wydawać, że takie Oświetlenie hali produkcyjnej jest zupełnie bez znaczenia. I tu jest błąd. Ma ono istotne znaczenie przy produkcji naszych wyrobów gotowych czy też przygotowywanie się do wykonania oferowanej przez nas produkcji. Spójrzmy na przykład najprostszy z możliwych. Pracownik stoi sobie przy taśmie produkcyjnej i robi swoją robotę, (...)

Prawo a biznes poza granicami Polski

2015-11-05 | Kamila Chojke

frazy kluczowe: biznes

(...) Wyjazd za granicę często wydaje się nam jedyną szansą na godne i bogate życie. Wyjeżdżają ludzie w różnym wieku i o różnym wykształceniu. Na zachodzie jest praca dla pracowników fizycznych, jak i tych z wyższym wykształceniem. Jednak z powodu dużej ilości emigrantów, także w wysoko rozwiniętych państwach zachodniej Europy rynek pracy staje się coraz węższy. Dlatego też, wielu Polaków wyjeżdża za granicę, nie po to by zatrudniać się u tamtejszych pracodawców, lecz by założyć własną firmę jak np https://www.tomaszklimek.com/pl/kancelaria Polscy przedsiębiorcy uciekają ze swoim kapitałem poza granicę kraju także dlatego, że tutaj prawo nie jest dla nich przyjazne. Prowadzenie własnego przedsiębiorstwa w tym kraju okazuje się niezwykle kosztowne. Dlatego też lepiej jest często wyjechać do Wielkiej Brytanii czy też Niemiec, i to tam rozpocząć własną działalność jak np www.tomaszklimek.com Jest to olbrzymia strata dla budżetu Państwa, ponieważ przedsiębiorcy, którzy wyemigrowali płacą podatki za granicą. Ostatnio modnym do emigracji kierunkiem jest Austria. Jeśli zastanawiasz się jak założyć firmę w Austrii, niewątpliwie znajdzie się niejeden polski adwokat w Wiedniu, który Ci pomoże. Jest to Państwo, które ułatwia pracę prywatnym przedsiębiorcom. Warto także wspomnieć, że Austria jest pięknym krajem. Szczególnie Wiedeń jest wyjątkowo urokliwym miastem. Ma ono zresztą wiele do zaoferowania swoim mieszkańcom. Nie bez przyczyny od wielu lat mówi się, że jest to jedno z najlepszych miast do życia na całym świecie. Mówi o tym wiele niezależnych rankingów, które uwzględniają stolice, jak i inne mniejsze miasta. (...)

Tani wydruk domowy

2013-04-11 | Michał Anioł

frazy kluczowe: biuro, biznes, drukowanie, wydruk

(...) Canon, Epson lub HP posiadają dosyć wysokie ceny na kieszeń przeciętnego mieszkańca Polski ceny. Nie dziwne więc, że istnieje wiele firm, która to każda z nich zajmuje się produkcją zamienników, czyli elementów mogących odpowiadać funkcjonalnością oraz jakością oryginalnych produktów, ale sprzedawanych w o wiele niższych cenach a także nieopatrzonych markowymi metkami.Korzystając z takich zamienników będziemy mieli okazję dokonać naprawdę dużych oszczędności i dzięki temu eksploatowanie drukarki nie będzie musiało wiązać się z ponoszeniem wysokich biorąc pod uwagę nasze zarobki średnie. Warto korzystać z oferty przedsiębiorstw, które mogą zaoferować nam różnego (...)