Witamy!

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami w tym serwisie

Czerwiec 2018 Maj 2018 Kwiecień 2018 Marzec 2018 Luty 2018 Styczeń 2018

biznes

Uszkodzenie uszczelnień przyczyną awarii

2018-02-23 | Michał Anioł

frazy kluczowe: biznes, filtry, produkcja, przemysł, utrzymanie ruchu, wymiana

(...) O maszyny i urządzenia trzeba dbać, od tego bowiem zależy ich prawidłowa praca oraz dłuższa żywotność. Nie musimy jednak być specjalistą w tej dziedzinie, wystarczy, że zatrudnimy fachowca, który będzie za nas doglądał pracujących maszyn i na bieżąco je (...)

Jak oszczędzić na materiałach eksploatacyjnych do

2018-01-25 | Michał Anioł

frazy kluczowe: biuro, biznes, drukarka, toner, tusz

(...) z powodu upowszechnieniu się drukarek. Dzisiaj praktycznie każdy posiada domową drukarkę, a ich producenci niskimi cenami zachęcają do nabywania kolejnych modeli. Jeśli planujemy zakup drukarki powinniśmy wcześniej zadać sobie pytanie, czy tani sprzęt oznacza również tanie drukowanie? Okazuje się, że niekoniecznie. Bardzo (...)

Czym są badania fokusowe?

2018-01-19 | Kamila Chojke

frazy kluczowe: badanie, biznes, fokus, marketing

(...) preferencji klienta. Wywiad w badaniu fokusowym polega na stworzeniu grup dyskusyjnych, w których tematem będzie dany produkt lub usługa. Osoby, biorące udział w wywiadzie powinny być odpowiednio dobrane. Muszą one posiadać wystarczającą wiedzę na temat poruszany na spotkaniu oraz powinny być różnorodne. Ma to istotne znaczenie w badaniu społecznych procesów zachodzących w grupie w reakcji na produkt lub usługę. Dyskusją kieruje moderator. Jak wygląda badanie z jego strony? (...)

Potrzeba audytu w firmie

2018-01-16 | Łukasz Bereziński

frazy kluczowe: biznes, produkcja, rolnictwo

(...) Jak można zauważyć, w przedsiębiorstwach przeprowadza się różne czynności, dzięki którym możliwe będą różne oszczędności. W dodatku takie działania dokonuje się w wielu różnych sektorach w firmie, a niektóre z nich są podyktowane specjalną ustawą. Tak jest na przykład w przypadku audytu energetycznego, który musi być okresowo przeprowadzany w większych przedsiębiorstwach. Decydując się na audyt energetyczny przedsiębiorstw, można uzyskać informację o tym, jakie są możliwości związane z oszczędzaniem energii. Warto więc dbać o to, by regularnie przeprowadzać tego typu kontrolę, ponieważ w ten sposób będzie można lepiej (...)

Przy wyborze ubezpieczenia warto pytać o gwarancje

2018-01-03 | Michał Anioł

frazy kluczowe: biznes, pieniądz, przedsiębiorstwa

(...) Gwarancje ubezpieczeniowe są niezwykle popularne, ponieważ są w stanie zabezpieczyć interesy wierzyciela w przypadku, gdy dłużnik będzie się ociągał ze spłatą zobowiązania. Nie da się ukryć, że takie rozwiązanie jest niezwykle korzystne dla każdego, kto nie może sobie pozwolić na jakąkolwiek zwłokę w otrzymaniu należności. Warto mieć na uwadze, że konieczne jest dokonanie czynności prawnej między dłużnikiem, a zakładem ubezpieczeniowym. Jest to tak zwana gwarancja ubezpieczeniowa. Zakład ubezpieczeń jest w pełni odpowiedzialny za to, że dłużnik nie uiści na czas zaciągniętego zobowiązania. Warto pamiętać, że przy wyborze ubezpieczenia warto pytać o gwarancje. Zakłady ubezpieczeniowe w (...)