ekonomia

Satysfakcja klienta i badania marketingowe

2018-06-10 | Łukasz Bereziński

frazy kluczowe: biznes, ekonomia, finanse, pieniądz, przedsiębiorstwa

(...) wiedzą, jakie są aktualne wymagania, potrzeby i zainteresowania potencjalnych klientów. Jest to istotne, gdyż ludzie są nie tylko coraz bardziej wymagający, ale i opinia bardzo szybko się rozchodzi. Internet nie oszczędzi żadnego przedsiębiorcy, który w jakiś sposób zaszkodził któremuś ze swoich kupujących. Badanie satysfakcji klienta, to kolejny sposób, aby wiedzieć, (...)

Tłumaczenia dla przedsiębiorców - przydają się?

2018-02-22 | Michał Anioł

frazy kluczowe: ekonomia, pieniądz, przedsiębiorstwa, tłumaczenia

(...) Dzisiaj niemal wszystkich rzeczy dokonujemy w skali globalnej – korzystamy ze swobody zmiany miejsca zamieszkania, swobody podróży, czy też możliwości zakupu zagranicznych towarów. Dlaczego nie wykorzystać tych możliwości w biznesie? Dlaczego nie otworzyć własnej firmy na zagraniczne rynki, a tym samym zwiększyć swoje obroty i zyski? Jedyną barierą w dzisiejszych czasach może być język, ale i na to są sprawdzone rozwiązania w (...)

Jak oszczędzić na materiałach eksploatacyjnych do

2018-01-25 | Michał Anioł

frazy kluczowe: biznes, ekonomia, finanse, pieniądz, przedsiębiorstwa

(...) z powodu upowszechnieniu się drukarek. Dzisiaj praktycznie każdy posiada domową drukarkę, a ich producenci niskimi cenami zachęcają do nabywania kolejnych modeli. Jeśli planujemy zakup drukarki powinniśmy wcześniej zadać sobie pytanie, czy tani sprzęt oznacza również tanie drukowanie? Okazuje się, że niekoniecznie. Bardzo (...)

Czym są badania fokusowe?

2018-01-19 | Kamila Chojke

frazy kluczowe: biznes, ekonomia, finanse, pieniądz, przedsiębiorstwa

(...) produktów lub usług. Specyfika badań fokusowych opiera się na określeniu potrzeb, opinii i preferencji klienta. Wywiad w badaniu fokusowym polega na stworzeniu grup dyskusyjnych, w których tematem będzie dany produkt lub usługa. Osoby, biorące udział w wywiadzie powinny być odpowiednio dobrane. Muszą one posiadać wystarczającą wiedzę na temat poruszany na spotkaniu oraz powinny (...)

Oświetlenie w przemyśle

2017-12-27 | Michał Anioł

frazy kluczowe: biznes, ekonomia, finanse, pieniądz, przedsiębiorstwa

(...) np. dokręca do wyrobu jakąś część. Jeśli oświetlenie jest za słabe, zbyt ciepłe, po prostu nieodpowiednie, ma on mniejsza szansę na zobaczenie jakiegoś ewentualnego ubytku w tym produkcie, niż przy dobrym, jasnym i mocnym świetle, przy którym wzrok się nie męczy. Może on wtedy uszkodzony produkt/ część produktu zdjąć z taśmy, przez co unikniemy (...)

Wystrój kuchni i biura - blaty granitowe

2017-05-16 | Łukasz Bereziński

frazy kluczowe: biznes, ekonomia, finanse, pieniądz, przedsiębiorstwa

(...) blaty kuchenne z granitu . Ich wytrzymałość musi stać na bardzo wysokim poziomie - w końcu każdego dnia będzie testowana przez dziesiątki uderzeń ostrego noża.Z tego względu polecane są blaty granitowe z tej firmy http://zaklad-kamieniarski.com/o-firmie Są one jednocześnie bardzo estetyczne i trwałe. Wiele gospodyń ceni je sobie za nietuzinkowy (...)