finanse

Satysfakcja klienta i badania marketingowe

2018-06-10 | Łukasz Bereziński

frazy kluczowe: biznes, ekonomia, finanse, pieniądz, przedsiębiorstwa

(...) czy trafiliśmy w punkt, czy też nasz nowy produkt, usługa czy firma to kompletna klapa. Najgorszym wśród społeczeństwa jest fakt, iż złe zdanie wypisane zarówno w prasie, jak i w Internecie potrafi przekonać również innych, mimo że nie korzystali oni z danej usługi czy oferty. Jeśli zatem badanie satysfakcji klienta będzie negatywne dla naszej firmy, może się to (...)

Intuicyjny program dla każdej firmy

2018-03-31 | Łukasz Bereziński

frazy kluczowe: finanse, oprogramowanie, pieniądz, przedsiębiorstwa, tableau

(...) Większość właścicieli firm w naszym kraju głowi się, jak zwiększyć obroty przedsiębiorstwa i zacząć w końcu zarabiać na nim prawdziwe pieniądze, a nie tylko wychodzić na zero czy nawet dokładać do biznesu. Niestety nie mają żadnego pomysłu, więc często zamykają swoje firmy. Jednak chciałbym wam dziś przedstawić świetne rozwiązanie na (...)

Jak oszczędzić na materiałach eksploatacyjnych do

2018-01-25 | Michał Anioł

frazy kluczowe: biznes, ekonomia, finanse, pieniądz, przedsiębiorstwa

(...) często producenci sprzętu zaniżają drastycznie jego cenę, podnosząc przy okazji ceny materiałów eksploatacyjnych. Chodzi o to aby klient kupił tani sprzęt i intensywnie z niego korzystał, a potem kupował drogie tusze do drukarek. Chociaż praktyka ta stosowana jest od lat, wiele osób nadal się na nią łapie i daje nabrać. (...)

Czym są badania fokusowe?

2018-01-19 | Kamila Chojke

frazy kluczowe: biznes, ekonomia, finanse, pieniądz, przedsiębiorstwa

(...) być różnorodne. Ma to istotne znaczenie w badaniu społecznych procesów zachodzących w grupie w reakcji na produkt lub usługę. Dyskusją kieruje moderator. Jak wygląda badanie z jego strony? Przede wszystkim jest on odpowiedzialny za komfort uczestników badania. Musi zatem, wykazać się określonymi cechami osobowościowymi, umiejętnościami społecznymi oraz doświadczeniem. Całe (...)

Oświetlenie w przemyśle

2017-12-27 | Michał Anioł

frazy kluczowe: biznes, ekonomia, finanse, pieniądz, przedsiębiorstwa

(...) wysłania takiego produktu do naszego odbiorcy, który dostając tylko najwyższej klasy wyroby gotowe będzie przekonany o rzetelności naszych zakładów i w przyszłości również to u nas a nie u konkurencji będzie się zaopatrywał. Bardzo podobna sytuacji zachodzi, jeśli mowa o magazynie. Oświetlenie do magazynu również musi spełniać określone normy, (...)

Wystrój kuchni i biura - blaty granitowe

2017-05-16 | Łukasz Bereziński

frazy kluczowe: biznes, ekonomia, finanse, pieniądz, przedsiębiorstwa

(...) wygląd. Aktualnie produkuje je praktycznie każdy zakład kamieniarski z Warszawy, więc nie powinno być problemów z ich dostępnością. Warto jednak podkreślić, że zamówienia trzeba składać z odpowiednim wyprzedzeniem. Ich wadą może być cena, ale inwestycja szybko się zwróci - żywotność granitu jest długa.Blaty granitowe to nie jedyna (...)