pieniądz

Satysfakcja klienta i badania marketingowe

2018-06-10 | Łukasz Bereziński

frazy kluczowe: biznes, ekonomia, finanse, pieniądz, przedsiębiorstwa

(...) znacznie odbić na naszych przyszłych zyskach. Mówi się, że czasy murzynów już minęły, ale co z tego, jeśli od opinii społeczeństwa zależy dobro Twojej firmy. Należy pamiętać jednak, że nawet usatysfakcjonowany konsument nie oznacza, że będzie on naszym stałym klientem. Nie ma to nic wspólnego z lojalnością. Ma dać to po prostu obraz czy i jak bardzo trafiłeś do (...)

Intuicyjny program dla każdej firmy

2018-03-31 | Łukasz Bereziński

frazy kluczowe: finanse, oprogramowanie, pieniądz, przedsiębiorstwa, tableau

(...) ryzyka, a opinie, jakie dostaje ten program są świetne. Zajrzyj na stronę newdatalabs.com Przede wszystkim taki program to łatwa praca z danymi wdrożenia Tabelau to również niesamowite warunki do podniesienia poziomu pracy pracowników oraz ich wydajności. Program pozwala również na łatwe i szybkie udostępnianie rezultatów przeprowadzonych analiz (...)

Uszkodzenie uszczelnień przyczyną awarii

2018-02-23 | Michał Anioł

frazy kluczowe: biznes, ekonomia, finanse, pieniądz, przedsiębiorstwa

(...) Warto zatem pamiętać, by regularnie kontrolować uszczelnienia i na bieżąco reagować na wszelkie odstępstwa od normy, a w materiały zaopatrywać się na tej stronie wwwWymieniając te elementy na nowe, trzeba zwrócić uwagę na ich zastosowanie wskazane przez producenta. Być może dobrym rozwiązaniem jest (...)

Tłumaczenia dla przedsiębiorców - przydają się?

2018-02-22 | Michał Anioł

frazy kluczowe: ekonomia, pieniądz, przedsiębiorstwa, tłumaczenia

(...) postaci usług świadczonych przez biura tłumaczeń. W czym konkretnie może nam takie biuro pomóc?W czym mogą nam pomóc?Biura tłumaczeń są odpowiedzią na potrzeby rynku przedsiębiorców, którzy nie tylko chcą na stałe wejść ze swoją ofertą na zagraniczne rynki, ale również mają zamiar przeprowadzić jednorazową transgraniczną wymianę handlową. Dobre biuro tłumaczeń (np. to na stronie https://www.fachowe-tlumaczenia.pl) nie (...)

Jak oszczędzić na materiałach eksploatacyjnych do

2018-01-25 | Michał Anioł

frazy kluczowe: biznes, ekonomia, finanse, pieniądz, przedsiębiorstwa

(...) Tymczasem istniej prosty sposób na to aby ograniczyć koszty zakupu tuszy czy tonerów. Wystarczy zamiast oryginalnych materiałów eksploatacyjnych kupować zdecydowanie tańsze zamienniki. Tusze lub tonery do drukarek nie pochodzące od producenta sprzętu a ze strony np https://www.amidruk.pl potrafią być kilkanaście razy tańsze od tych (...)

Czym są badania fokusowe?

2018-01-19 | Kamila Chojke

frazy kluczowe: biznes, ekonomia, finanse, pieniądz, przedsiębiorstwa

(...) spotkanie trwa mniej więcej od 1,5 do 2 godzin i jest rejestrowane a następnie dokonuje się transkrypcji nagrania audio do pliku tekstowego. Im więcej interakcji zachodzących w grupie tym więcej danych, które można wykorzystać później do projektów marketingowych. Więcej o badaniach fokusowych na stronie http://www.instytut-ipc.pl/mobile-fgi/ Każda uwaga, reakcja czy nawet skarga (...)

Przy wyborze ubezpieczenia warto pytać o gwarancje

2018-01-03 | Michał Anioł

frazy kluczowe: biznes, pieniądz, przedsiębiorstwa

(...) swojej ofercie posiadają liczne rozwiązania, które umożliwiają zabezpieczenie interesów wierzyciela. Jest to sprawa o doniosłym znaczeniu, której nie można bagatelizować. Oczywiście, aby zakład ubezpieczeniowy mógł wypłacić określoną sumę tytułem gwarancji ubezpieczeniowej, niezbędne jest istnienie więzi prawnej między wierzycielem a dłużnikiem. Jest to tak zwany kontrakt, a mówiąc prościej umowa. Jedna z osób jest w nim zobowiązana względem drugiej do spełnienia określonego świadczenia, które wierzyciel powinien przyjąć. Zazwyczaj takie kontrakty regulowane są przepisami kodeksu cywilnego, jednakże istnieją także umowy nienazwane, których w wspomnianej ustawie nie znajdziemy. Obowiązująca (...)

Oświetlenie w przemyśle

2017-12-27 | Michał Anioł

frazy kluczowe: biznes, ekonomia, finanse, pieniądz, przedsiębiorstwa

(...) żeby nie zdarzyło się przypadkiem, że magazynier wyda złą paletę, ponieważ miał problem z odczytaniem etykiety w kiepskim świetle. Także niezauważenie uszkodzenia materiałów przy ich odbiorze w magazynie może skutkować kosztami, ponieważ nasz dostawca po pewnym czasie może już nie uwzględnić reklamacji. Jak więc uniknąć takich niepożądanych (...)

Wystrój kuchni i biura - blaty granitowe

2017-05-16 | Łukasz Bereziński

frazy kluczowe: finanse, pieniądz, przedsiębiorstwa

(...) tej firmy https://zaklad-kamieniarski.com/o-firmie Są one jednocześnie bardzo estetyczne i trwałe. Wiele gospodyń ceni je sobie za nietuzinkowy wygląd. Aktualnie produkuje je praktycznie każdy zakład kamieniarski z Warszawy, więc nie powinno być problemów z ich dostępnością. Warto jednak podkreślić, że zamówienia trzeba składać z odpowiednim wyprzedzeniem. Ich wadą może być cena, ale inwestycja szybko się zwróci - żywotność granitu jest długa.Blaty granitowe to nie jedyna propozycja dla osób ceniących sobie produkty o wysokiej jakości. Dobrą propozycją mogą być także blaty kamienne (...)