Witamy!

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami w tym serwisie

Czerwiec 2018 Maj 2018 Kwiecień 2018 Marzec 2018 Luty 2018 Styczeń 2018

pieniądz

Intuicyjny program dla każdej firmy

2018-03-31 | Łukasz Bereziński

frazy kluczowe: finanse, oprogramowanie, pieniądz, przedsiębiorstwa, tableau

(...) ryzyka, a opinie, jakie dostaje ten program są świetne. Zajrzyj na stronę newdatalabs.com Przede wszystkim taki program to łatwa praca z danymi wdrożenia Tabelau to również niesamowite warunki do podniesienia poziomu pracy pracowników oraz ich wydajności. Program pozwala również na łatwe i szybkie udostępnianie rezultatów przeprowadzonych analiz (...)

Tłumaczenia dla przedsiębiorców - przydają się?

2018-02-22 | Michał Anioł

frazy kluczowe: ekonomia, pieniądz, przedsiębiorstwa, tłumaczenia

(...) postaci usług świadczonych przez biura tłumaczeń. W czym konkretnie może nam takie biuro pomóc?W czym mogą nam pomóc?Biura tłumaczeń są odpowiedzią na potrzeby rynku przedsiębiorców, którzy nie tylko chcą na stałe wejść ze swoją ofertą na zagraniczne rynki, ale również mają zamiar przeprowadzić jednorazową transgraniczną wymianę handlową. Dobre biuro tłumaczeń (np. to na stronie https://www.fachowe-tlumaczenia.pl) nie (...)

Przy wyborze ubezpieczenia warto pytać o gwarancje

2018-01-03 | Michał Anioł

frazy kluczowe: biznes, pieniądz, przedsiębiorstwa

(...) swojej ofercie posiadają liczne rozwiązania, które umożliwiają zabezpieczenie interesów wierzyciela. Jest to sprawa o doniosłym znaczeniu, której nie można bagatelizować. Oczywiście, aby zakład ubezpieczeniowy mógł wypłacić określoną sumę tytułem gwarancji ubezpieczeniowej, niezbędne jest istnienie więzi prawnej między wierzycielem a dłużnikiem. Jest to tak zwany kontrakt, a mówiąc prościej umowa. Jedna z osób jest w nim zobowiązana względem drugiej do spełnienia określonego świadczenia, które wierzyciel powinien przyjąć. Zazwyczaj takie kontrakty regulowane są przepisami kodeksu cywilnego, jednakże istnieją także umowy nienazwane, których w wspomnianej ustawie nie znajdziemy. Obowiązująca (...)