Witamy!

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami w tym serwisie

Czerwiec 2018 Maj 2018 Kwiecień 2018 Marzec 2018 Luty 2018 Styczeń 2018

przedsiębiorstwa

Intuicyjny program dla każdej firmy

2018-03-31 | Łukasz Bereziński

frazy kluczowe: finanse, oprogramowanie, pieniądz, przedsiębiorstwa, tableau

(...) tak, aby wszystko było jak najszybciej korygowane, jeżeli wystąpiły jakieś niezgodności lub naszej firmie groził spadek sprzedaży. Kolejnymi zaletami tego programu są potrzebne niewielkie wymagania sprzętowe oraz intuicyjna obsługa, co przekłada się na ograniczenie do minimum kosztów szkolenia naszych pracowników. Dodając do tego niskie koszty (...)

Tłumaczenia dla przedsiębiorców - przydają się?

2018-02-22 | Michał Anioł

frazy kluczowe: ekonomia, pieniądz, przedsiębiorstwa, tłumaczenia

(...) ogranicza się jedynie do tłumaczenia gotowych dokumentów, ale może nam pomóc również w ich tworzeniu od podstaw. Co więcej, tego typu biura tłumaczeń nastawione na przedsiębiorców doskonale orientują się w zagranicznych rynkach i ich lokalnych zwyczajach, co pomaga również zyskać sympatię i zaufanie tamtejszych kontrahentów.Tylko profesjonaliści!Warto pamiętać jednak o tym, że tłumaczenia biznesowe różnią się od „zwykłych (...)

Przy wyborze ubezpieczenia warto pytać o gwarancje

2018-01-03 | Michał Anioł

frazy kluczowe: biznes, pieniądz, przedsiębiorstwa

(...) Gwarancje ubezpieczeniowe są niezwykle popularne, ponieważ są w stanie zabezpieczyć interesy wierzyciela w przypadku, gdy dłużnik będzie się ociągał ze spłatą zobowiązania. Nie da się ukryć, że takie rozwiązanie jest niezwykle korzystne dla każdego, kto nie może sobie pozwolić na jakąkolwiek zwłokę w otrzymaniu należności. Warto mieć na uwadze, że konieczne jest dokonanie czynności prawnej między dłużnikiem, a zakładem ubezpieczeniowym. Jest to tak zwana gwarancja ubezpieczeniowa. Zakład ubezpieczeń jest w pełni odpowiedzialny za to, że dłużnik nie uiści na czas zaciągniętego zobowiązania. Warto pamiętać, że przy wyborze ubezpieczenia warto pytać o gwarancje. Zakłady ubezpieczeniowe w (...)