przedsiębiorstwa

Satysfakcja klienta i badania marketingowe

2018-06-10 | Łukasz Bereziński

frazy kluczowe: biznes, ekonomia, finanse, pieniądz, przedsiębiorstwa

(...) Jak sobie radzić w dzisiejszych czasach, aby zaspokoić potrzebę klienta? Na to pytanie chciałby znać odpowiedź każdy przedsiębiorca, ale niestety nie ma tak naprawdę jednoznacznej odpowiedzi. Dlatego właściciele firm przed wprowadzeniem nowego produktu na rynek czy przed podjęciem nowej inwestycji przeprowadzają różnego rodzaju badania marketingowe, dzięki którym (...)

Intuicyjny program dla każdej firmy

2018-03-31 | Łukasz Bereziński

frazy kluczowe: finanse, oprogramowanie, pieniądz, przedsiębiorstwa, tableau

(...) tak, aby wszystko było jak najszybciej korygowane, jeżeli wystąpiły jakieś niezgodności lub naszej firmie groził spadek sprzedaży. Kolejnymi zaletami tego programu są potrzebne niewielkie wymagania sprzętowe oraz intuicyjna obsługa, co przekłada się na ograniczenie do minimum kosztów szkolenia naszych pracowników. Dodając do tego niskie koszty (...)

Uszkodzenie uszczelnień przyczyną awarii

2018-02-23 | Michał Anioł

frazy kluczowe: biznes, ekonomia, finanse, pieniądz, przedsiębiorstwa

(...) O maszyny i urządzenia trzeba dbać, od tego bowiem zależy ich prawidłowa praca oraz dłuższa żywotność. Nie musimy jednak być specjalistą w tej dziedzinie, wystarczy, że zatrudnimy fachowca, który będzie za nas doglądał pracujących maszyn i na bieżąco je naprawiał. Filtry oddechowe zwiększające wydajność (...)

Tłumaczenia dla przedsiębiorców - przydają się?

2018-02-22 | Michał Anioł

frazy kluczowe: ekonomia, pieniądz, przedsiębiorstwa, tłumaczenia

(...) ogranicza się jedynie do tłumaczenia gotowych dokumentów, ale może nam pomóc również w ich tworzeniu od podstaw. Co więcej, tego typu biura tłumaczeń nastawione na przedsiębiorców doskonale orientują się w zagranicznych rynkach i ich lokalnych zwyczajach, co pomaga również zyskać sympatię i zaufanie tamtejszych kontrahentów.Tylko profesjonaliści!Warto pamiętać jednak o tym, że tłumaczenia biznesowe różnią się od „zwykłych (...)

Jak oszczędzić na materiałach eksploatacyjnych do

2018-01-25 | Michał Anioł

frazy kluczowe: biznes, ekonomia, finanse, pieniądz, przedsiębiorstwa

(...) Kiedy komputery wchodziły do powszechnego użytku, popularne było twierdzenie, że prędzej czy później dokumentacja elektroniczna wyprze tradycyjny papier. Póki co jednak okazuje się, że nic takiego nie ma miejsca. Statystyki pokazują, że z każdym kolejnym rokiem zużywamy coraz więcej papieru. Dlaczego tak się dzieje?Między innymi (...)

Czym są badania fokusowe?

2018-01-19 | Kamila Chojke

frazy kluczowe: biznes, ekonomia, finanse, pieniądz, przedsiębiorstwa

(...) Wszystkie przedsiębiorstwa, aby mogły się rozwijąć potrzebują jasnych danych. Pomimo tego, że wiele z nich może dostarczyć wewnętrzne badanie firmy, trzeba również dobrze zbadać profil klienta oraz ich potrzeby. Z pomocą przychodzą agencje badawcze, które zajmują się przygotowaniem projektu badawczego, którego celem jest dotarcie i zrozumienie potencjalnych grup odbiorców (...)

Przy wyborze ubezpieczenia warto pytać o gwarancje

2018-01-03 | Michał Anioł

frazy kluczowe: biznes, pieniądz, przedsiębiorstwa

(...) Gwarancje ubezpieczeniowe są niezwykle popularne, ponieważ są w stanie zabezpieczyć interesy wierzyciela w przypadku, gdy dłużnik będzie się ociągał ze spłatą zobowiązania. Nie da się ukryć, że takie rozwiązanie jest niezwykle korzystne dla każdego, kto nie może sobie pozwolić na jakąkolwiek zwłokę w otrzymaniu należności. Warto mieć na uwadze, że konieczne jest dokonanie czynności prawnej między dłużnikiem, a zakładem ubezpieczeniowym. Jest to tak zwana gwarancja ubezpieczeniowa. Zakład ubezpieczeń jest w pełni odpowiedzialny za to, że dłużnik nie uiści na czas zaciągniętego zobowiązania. Warto pamiętać, że przy wyborze ubezpieczenia warto pytać o gwarancje. Zakłady ubezpieczeniowe w (...)

Oświetlenie w przemyśle

2017-12-27 | Michał Anioł

frazy kluczowe: biznes, ekonomia, finanse, pieniądz, przedsiębiorstwa

(...) Może nam się wydawać, że takie Oświetlenie hali produkcyjnej jest zupełnie bez znaczenia. I tu jest błąd. Ma ono istotne znaczenie przy produkcji naszych wyrobów gotowych czy też przygotowywanie się do wykonania oferowanej przez nas produkcji. Spójrzmy na przykład najprostszy z możliwych. Pracownik stoi sobie przy taśmie produkcyjnej i robi swoją robotę, (...)

Wystrój kuchni i biura - blaty granitowe

2017-05-16 | Łukasz Bereziński

frazy kluczowe: finanse, pieniądz, przedsiębiorstwa

(...) Decydując się na urządzenie kuchni, wiele gospodyń domowych przykłada uwagę do nawet najmniejszych szczegółów. Popularnością cieszą się kolorowe detale, które są w stanie nadać wnętrzu indywidualny charakter zgodny z gustami pani domu. Najistotniejsze jednak elementy to te, których używać będziemy najczęściej - a więc między innymi blaty kuchenne z granitu (np: tutaj https://zaklad-kamieniarski.com/blaty . Ich wytrzymałość musi stać na bardzo wysokim poziomie - w końcu każdego dnia będzie testowana przez dziesiątki uderzeń ostrego noża.Z tego względu polecane są blaty granitowe z (...)