Szybkie i dokładne pranie w Poznaniu

2018-02-07 | Kamila Chojke

frazy kluczowe: praca, pralnia, chemia

Schludna i świeża garderoba to podstawa dobrego wizerunku - zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Nasza pralnia chemiczna w Poznaniu zadba o Twoje ulubione ubrania, kierując się najwyższymi standardami świadczenia usług. 
Usługi prania odzieży wykonujemy szybko, opierając się o najnowsze technologie i wysokiej jakości środki. Zapewniamy wysoki poziom obsługi klienta, traktując priorytetowo zarówno większe jak i drobniejsze zlecenia. Każde z nich realizujemy na czas. Opierając się na wieloletnim doświadczeniu i praktyce, radzimy sobie skutecznie z najbardziej opornymi plamami i zabrudzeniami. Profesjonalnie czyścimy wymagające ubrania skórzane i impregnujemy je, aby dobrze służyły i długo zachowały ładny wygląd. 
Odwiedź stronę www i dowiedz się więcej
Zajmujemy się czyszczeniem i praniem nie tylko garderoby, ale również tekstyliów domowych, takich jak dywany, firany, zasłony, obrusy, narzuty i inne. Najlepszą rekomendacją dla profesjonalizmu naszych usług są zadowoleni klienci, którzy chętnie do nas powracają. Poza usługą prania, oferujemy także profesjonalne prasowanie, dzięki czemu oszczędzają Państwo swój czas i wysiłek a Wasze ubrania wyglądać będą jak spod igły. Nad przebiegiem realizacji zleceń sprawują pieczę fachowcy, którzy poszczycić się mogą długoletnim doświadczeniem.
Poza obsługą klientów indywidualnych nasze pralnie w Poznaniu realizują usługi dla odbiorców instytucjonalnych i firm, na przykład hoteli, pensjonatów, restauracji, salonów mody ślubnej. Przy większych i regularnych zleceniach możliwa jest negocjacja cen i przygotowanie specjalnej oferty.

'

Fotorelacja
praca
pralnia
chemia

Warto zobaczyć:


Opinie internautów

Twoja opinia na ten temat jest dla nas bardzo ważna. Podziel się ze mną swoją opinią w tym temacie.

Twój pseudonim:

Twoja opinia: